Call us today (90) 252 417 17 68

Leave a comment

Security Code:

(7 + 18)=

Reviews

Tek kelimeyle harika mustafa beyi tanıyan bırakamaz

ayvaz şirin,

Spontane ÇıkıLmış Bir TatiLde KendiNizi ŞansLı Hissettiren Bir OteL . . Şehir Merkezinde Denize Ve EğLence MekanLarına Çok Yakın Hiçbiryere Gitmek için vasıta Gerekmiyor . . GüLer YüzLü Ve Sıcak Personelleriyle Evinizde Gibi Hissediyorsunuz Kendinizİ . . Her Yaş Kesimine Hitap Eden Bu Mekanı Herkese GönüL Rahatlığıyla Tavsiye EdebiLirim
İKBAL :)

ikbal,

Plansiz gittigimiz Marmaris de karsimiza Bella Butik Otel cikti. 2 gun kaldik, odalar temiz bolge sakin ve gurultuden uzak ayrica otelin merkeze yurume mesafesi kadar yakin olmasi cok iyi...Otel sahipleri ve calisanlar ilgili.Bella Butik Otel tavsiye edilir!

Asli&Mete,

Hi to everyone
Me and my daughter have an apartment next door to the hotel. We got to meet the owners and his lovely wife, my family are coming out and wanted some where to stay.they very kindly showed me around there very lovely hotel, rooms are amazing lovely and clean, very friendly family feel, right near everything but still away so you can relax and have a good nights sleep. Anyone thinking of staying in marmaris I would give this hotel a very big yes.

Maria and Kelly,

Kızımla birlikte 5 günlük bir tatil yaptık.Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine BELLA BUTİK OTELİ tercih ettik.Daha önce kaldığımız 5 yıldızlı otelllerden daha rahat ettik.Güzel rahat ve ekonomik bir tatil geçirmek isteyenlere tavsiye ederim.Saim Bey ve Mustafa Bey ile tüm otel çalışanlarına teşekkürler.

Neriman Öz,

15.07.2014 tarihinde ailem ile birlikte 10 günlük şahane bir tatil yaptım.Otel personeli güleryüzlü ve yardımsever.Odalar temiz ve klimalı.Mikail ustanın yemekleri lezzetli.Otel sahile ve alışveriş merkezlerine çok yakın.Geceleri çevreden gürültü almıyor.Seneye tekrar kalmayı düşünüyoruz.

mehmet çalışkan,

I just got home from Bella Butik Hotel, i had a lovely stay, the rooms are beautiful.. The staff are amazing.. And its so nice and peaceful, you wont have a problem getting a good nights sleep there.. And its still close to bars and the street, so you really cant ask for anything more..

Pernille Carlsen,

İşim sebebiyle yaz ve kış aylarında Marmariste konaklıyorum, sessiz sakin ve tertemiz olması avantaj, güleryüz ve ilgi üst düzeyde. Tavsiye ederim..

evren,

A beautiful new Hotel in very central Marmaris. Classy rooms, lovely fresh and clean. Fantastic Management very welcoming. I would recommend a stay here to anyone x

Gill Güllü,